REGULAMIN

W celu zapewnienia Państwu udanego wypoczynku prosimy o zapoznanie sie z niniejszym regulaminiem,określajacym warunki,na ktorych mozna dokonac rezerwacje i wynajmu pokoji.

 

1. Rezerwacje mozna dokonac telefonicznie lub e-mailem.

 

2. Po dokonaniu rezerwacji zamawiający zobowiązany jest do wpłacenia w ciągu 3dni roboczych od daty rezerwacji zadatku w wysokości 30% wartości zarezerwowanej usługi. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje automatycznie anulowanie rezerwacji.Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku zmian terminu rezerwacji lub calkowitej rezygnacji z pobytu przez Państwa.

 

3. Oplate za caly okres deklarowanego pobytu, należy uregulować jednorazowo w dniu przyjazdu,wpłacony zadatek zostaje wliczony do ceny uslugi. Z przyczyn niezalażnych od Własciciela pobyt zostanie skrócony czy tez opożniony ,kwota za nie wykorzystany okres nie jest zwracana.

 

4. Dostep do zarezerwowanego pokoju przed rozpoczeciem doby noclegowej jest mozliwy tylko w przypadku gdy zostal on juz przygotowany na przyjęcie gosci.

 

5. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

 

6. Goscie zobabawiazani są dokonać  meldunku niezwłocznie po przyjedzie.

 

7. Obiekt Natalia nie ponosi odpowiedzialnosci z tytulu utraty lub uszkodzenia pieniedzy,papierow wartosciowych i innych rzeczy przedmiotow wartosciowych albo przedmiotow majacych wartosc artystycznych pozostawionych w pokojach.

 

8. Gosc nie moze przekazywac pokoju innym osobom w czasie pobytu.

 

9. W obiekcie Natalia obowiazuje cisza nocna od 22.00-6.00

 

10. Gosc ponosi pelna odpowiedzialnosc materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotow,wyposazenia i urzadzen techniczych.

 

11. Podczas pobytu w pokojach obowiazuje calkowity zakaz palenia tytoniu.